Menu Close

Savigynos kursai

Savigynos kursai tai koncentruoti mokymai, kurių metu gaunama būtiniausia informacija ir ji išmokstama iki tokio lygio,  kad raumenų motorika bent minimaliai įsisavintų būtinuosius kūno veiksmus.

Baigus pirmą lygį, žmogus geba saugiai nukristi atgal, į priekį, į šoną, nuo kėdės, nuriedėti nuo laiptų (galbūt jei būtų noro), saugiai išsisukti nuo pastūmimo į sieną. Geba saugiai nukristi nuo kėdės(o čia jau nebeminėti nukritimo nuo kėdės). Turi žinias apie plokštumas, būtinosios biomechanikos principus ir jų taikymą kasdieniame gyvenime. Valdo išsilaisvinimo nuo pagriebimų techniką, išvengimą nuo pastūmimų. Sugeba taikyti savigynos spec. priemones. Prevencinės žinios.

Baigus Antrą lygį : žmogus geba gintis nuo smūginės atakos kojomis  ir rankomis. Valdo (ne sportinius) smūgius į gyvybei pavojingas vietas. Dvikovos taktika, bei psichologinės gudrybės.

Baigus Trečią lygį: šį lygį studijuoti gali tik baigę pirmus du lygius. Po kurso žmogus geba matyti ir vertinti situaciją kai atsiranda apsuptyje. Būna įvaldęs judėjimo, gynybos bei klaidinimo technikas. Turi pradinių žinių apie sąmonės praplėtimo technikas, kurios padeda papuolus į pavojingą situaciją. Gynyba nuo kelių užpuolikų, svarbiausi aspektai.

Baigus ketvirtą lygį: gebama atpažinti užpuoliko psichologinį portretą, jo tikruosius kėslus ir pavojingumo lygį.

Gynyba nuo peilio. Niekas nežino, kaip gali baigtis konfliktas su užpuoliku ginkluotu peiliu, bet blogiausia vengti žinių ir tobulėjimo šioje srityje. Šiame lygyje žmogus pereina iveikia specialius, psichiką ruošiančius, pratimus. Po treniruotės ir specialių pratimų, psichologiškai tampama atsparesniu, jautresniu ir pastabesniu aplinkai. Ekstremalios situacijos maksimaliai priartinos prie tikrų, jų pagalba įgaunama patirtis.

„Baimė nėra blogai, blogiausia kai prie baimės prisideda panika“.