Menu Close

Pramoginės programos

Pramoginės treniruotės

Ieškai įdomios, neįprastos, ekstremalios pramogos? O gal nori  nustebinti draugus, artimuosius ar kolegas? Turime tam puikų sprendimą!

Žmogus ieškodamas pramogos ieško tai, kas atneša malonias emocijas,  kas nauja ir dar nepatirta, kas stebina ar suteikia adrenalino pojūtį.

Mes galime Jums pasiūlyti išskirtinę pramogą, kuri gali visa tai suteikti  – savigynos praktiniai ir teoriniai užsiėmimai.

Pramoga skirta:

Nuo didelio kolektyvo sveikatingumo šventėje (100 žmonių), kur kiekvienas galės sužinoti kažką naujo ir po šventės jaustis labiau savimi pasitikintis ir daugiau išmanantis;

Iki mažos šventės: gimtadienio, bernvakario ar mergvakario, kurio metu galime suorganizuoti tam tikrus išbandymus pagal Jūsų pageidavimus.

Programoginis turinys derinamas nuo pažintinių iki psichologinių išbandymų bei praktinių naudingų pamokymų, nereikalaujančių didelių gebėjimų.

Pramoginės treniruotės gali vykti mūsų salėje Vilniuje arba Jūsų norimu adresu. Dalyvių skaičius nuo 2 iki 100 ir daugiau.

Susitikime Jūsų šventėje 😊 Nepakartojamos akimirkos garantuotos, nes tai Tau gali būti ne tik pramoga, bet ir dar vienas, naujas atradimas.