Menu Close

Peilis – Pistoletas

Peilis

Nemaža dalis žmonių gali pasakyti: „Kam treniruotis, pamatei peilį – bėk“, ir jie bus teisūs. Bėgti visada galima, jeigu turi galimybę, o jeigu neturi? O jeigu tu ne vienas, o su šeima ar mergina? Gal pats ir pabėgsi, o kas nutiks su šeimos nariais? Manau, kad peilis ir stiklo dužena gatvėje yra patys nedėkingiausi agresijos instrumentai. Idealu nepakliūti į tokią situaciją, bet jeigu taip atsitiktų? Asmeniškai teko tris kartus gintis nuo peiliu ginkluoto užpuoliko, todėl realiai teko patirti, kaip viskas vyksta ir kaip greitai gali viskas gyvenime pasikeisti……

Žinios !!! Elgsenos modeliai ekstremaliose gatvės situacijose ir jų išmanymas – tai jau yra daug. Nežadu Jums, kad mokėsite apsiginti nuo bet kokio užpuoliko, bet pažadu išmokyti gintis nuo užpuoliko su peiliu sporto salės sąlygose.

Šaunamasis ginklas

Šaunamuoju ginklu ginkluotas užpuolikas – tai retesnis užpuolimo atvejis, bet mokėjimas išsisukti nuo galimo šūvio lavina situacijos valdymo jausmą, kuris be galo svarbus bet kokioje ekstremalioje situacijoje, ir tai jau psichologinis pasirengimas.

Ginklo perėmimas, nepastebimi veiksmai, biomechanikos principai – viso to mokysimės treniruočių metu.