Menu Close

Lekcijos

Lekcijos

Saugumas (fizinis, psichologinis, emocinis) – prioritetas numeris vienas. Neabejoju, kad apie tai kalbant daug kas girdėjote, bet žmogus dažniausiai nesigilina į tai, kol gyvenimas nepastūmėja jo to daryti, kol savo kailiu nepatiria sukrečiančių situacijų.  Visada gali atsitikti taip, kad kai pastūmės, neturėjimas žinių gali sukelti negrįžtamus praradimus ar padarinius.

Mūsų susitikimų metu aš pasidalinsiu žiniomis ir patirtimi, kurias sukaupiau per visą savo gyvenimą. Aptarsime situacijas, kurių didžioji dalis iš realaus mano gyvenimo. Mokinsimės suprasti, kaip būnant fiziškai silpnesniam išbristi sausam iš vandens, arba beveik sausam. Tikslas – išgyvenimas, o ne laimėjimas. Pasidalinsiu su Jumis praktiniais patarimais, kaip elgtis moteriai nekontroliuojamoje situacijoje. Prevencijos priemonėmis ir veiksmais.

Jeigu ir nesate fiziškai stiprūs, bet turėdami žinių apie elgsenos modelius ir greitą situacijos vertinimą, Jūs jau būsite ir jausitės saugesni, labiau savimi pasitikintys. Jūsų saugumo laipsnis bus kur kas aukštesnis.

Kalbėsime apie mokslo dalykus, kurie labai aktualūs ir šiomis dienomis, bet visuomenė  ne apie visus juos žino. Dažnu atveju didelis aplinkos triukšmas, didelis informacijos srautas nukreipia mūsų dėmesį į antraeilius dalykus, kurie žmogui atrodo irgi svarbūs, tačiau ne būtinai jie išties yra svarbūs.

Sužinosite, kaip ugdyti vaikus, kiekviename jo metų amžiaus etape. Išmoksite naudotis auksinio vidurio principu. Žinant fibonači skaičių eilę ir mokant ją taikyti, galima suprasti praktiškai visas mūsų gyvenimo sritis ir netgi prognozes.

Paskaitoje apie Sobriologijos mokslą Jūs sužinosite nežinomų faktų apie kasdieninius legalius nuodus ir jų įtaką. Daugeliui gavus šias žinias, galima sakyti, pabudo – atsivėrė akys. Jų gyvenimai pasikeitė į sąmoningesnius gyvenimus.

Kviečiu susitikti ir praturtini save!