Menu Close

Karinė magija

Yra išlikę nemažai atsiminimų apie senovės karių profesionalų gimines, kuriose tik gimę berniukai jau būdavo rengiami profesionaliais kariais. Formuojama pasaulėžiūra ir pasaulio pajauta per žaidimų formą, žaislus, tarpusavio bendravimą, vertybes, fizinį parengimą, plaukimą, žvalgybą, pėdsekystę, išnykimo meną, jojimo meną, ginklų valdymą. Visi nepriekaištingai valdė ginklus, išmanė karo strategiją ir taktiką, viską valdė profesionaliai. Buvo tarp jų išskiriami ir geriausi iš geriausių, šiomis dienomis jie būtų vadinami „žvalgais“. Tai nepastebimi žmonės, kurie viską mokėjo daryti meistriškai.

Vyresnio amžiaus kariai – tai elitas. Juos galima būtų pavadinti karybos magais. Jie gebėjo dabartiniam žmogui nesuvokiamus dalykus. Pavyzdžiui, tokio rato žmonės sugebėdavo koncentruoti savo gebėjimus į vieną tikslą, sugebėdavo kelis kartus didesnei priešo kariuomenei sukelti paniką be kovos taip, kad jie imdavo žudyti vieni kitus. Tokią karo techniką vadino „miglos pūtimo į akis“ technika.

Kitas pavyzdys, kai kariai prieš didesnę kariuomenę sustodavo į vieną liniją, linija būdavo išlenkiama puslankiu į vidinę pusę ir tam tikros „maldos-mantros“ pagalba priešas, pakliuvęs į išlinkimą, į biolauką, būdavo paveikiamas „vibracinio lauko“. Priešo žirgus apimdavo panika, jie nebepaklusdavo šeimininkui, bėgdavo iš mūšio lauko.

Yra žinoma, kad kariniai spec. institutai slaptomis sąlygomis praeitame šimtmetyje visus šiuos dalykus yra išnagrinėję. Yra moksliškai paaiškinta, kaip tai vyksta ir dėl ko tai pavyksta. Tai glaudžiai susiję su biomechanikos, psichofizikos bei kitais su fizika susijusiais mokslais. Be to, tos žinios yra likusios ir tarp žmonių, kurie šias žinias perėmė iš savo tėvų ar senelių.

Panašius dalykus darė garsus aikido meistras Morichėjus Uešyba. Tos pačios žinios slypi vidiniuose stiliuose, tokiuose kaip Tai Chi Chuan, Ba Gua Džan ir kituose. Na ir, žinoma, begalinį paveldą turintys kazokai. Negalime atmesti ir tos minties, kad mūsų protėviai taip pat turėjo savo karybos paslaptis, kurios informacija šiai dienai yra dingusi.

Aš kalbu apie priešininko valdymą fiziniu būdu ir kitu labai subtiliu būdu – liaudyje taip įvardinama ,,bekontakte“ kova. Tačiau jokio bekontakto nėra. Mes gyvename fiziniame pasaulyje ir visi visatos dėsniai čia taip pat veikia. Kiekvienas daiktas ar mintis turi savo skleidžiamą bangą ir dažnį.

Panašius dalykus darome mūsų užsiėmimų metu. Tai be galo įdomi tema, ypač kai technika ima pavykti. Bet reikalingas pasiryžimas ir noras išmokti, o ne skepticizmas, neveiksnumas.

Kam įdomios naujovės ir ką traukia noras sužinoti, kas virš vidutinio žmogaus mąstymo ribų, tam mūsų klubas turi ką pasiūlyti.

Tai Lietuvoje analogų neturintis fenomenas. Jeigu Jūs žinote, kas užsiima tokia pat veikla, prašytume mus supažindinti su bendraminčiais, kurių galbūt mes dar nepažįstame.